Історія школи

Головна » Історія школи   


    Наше мальовниче село навесні потопає у яблуневому цвіті.  Назва походить від його перших власників братів Кожухівських, яким у 1527 році польський король Сігізмунд подарував це поселення.

    Перша церковно-приходська школа почала функціонувати  1898 році.

   В 1989 році з ініціативи бувшого директора школи Заграя В.Л., директора радгоспу Бедрака В.М. та директора школи Петрика В.П. розпочалось будівництво нової школи.

   1 березня 1991 року  по завершенню будівництва нової школи директору школи Петрику В.П. було вручено символічний ключ. Це була хвилююча та радісна подія для усіх жителів села, а для вчителів та учнів особливо.

   Школа  -  це живий організм, який живе і працює. Серцем цього організму є вчительські кадри. Справжнім дирегентом шкільного колективу, без якого не було б злагодженого процесу є директор.

   За 74 роки їх було аж 26. Останніх 30 років школу очолював "Відмінник народної освіти", "Старший витель", вчитель-методист Петрик В.П. 

З 2021р. школу  очолює Дощич Т.В.

 

   За вагомий внесок  у забезпечення розвитку освіти та виховання підростаючого покоління педколективотримав подяку  від Кабінету Міністрів України №5879 від 15 червня 2006 року.