Вчителям

 

Шкільна всеукраїнська дистанційна

 

 

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2021)

Участь безкоштовна

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.


 

 Всеукраїнська школа онлайн

В Україні презентували платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

У Міністерстві освіти зазначають, що платформа створена з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів в умовах дистанційного навчання.
На сайті Всеукраїнської школи онлайн розміщені матеріали, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.
Планується, що Всеукраїнська школа онлайн забезпечить учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відстежувати свій навчальний прогрес. А вчителів — необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.
Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися.
Тож переходьте та навчайтесь комфортно за посиланням ➡️ https://lms.e-school.net.ua/
 

 VII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь 2020)

 Шкільна всеукраїнська дистанційна

 

 До уваги вчителів математики!

GIOS - перша Українська онлайн платформа з вивчення математики, що має гриф МОН. GIOS створено для допомоги вчителям, учням та батькам.


 

Щоб дізнатися більше про академічну доброчесність та впроваджувати її засади в школі  ви можете пройти онлайн-курс «Академічна доброчесність» для вчителів старших класів.


 

Освітній проект «На Урок» запрошує учнів взяти участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», яка проходить з 24 квітня вересня по 22 травня 2020 року (реєстрація - з 23.04 по 20.05, виконання завдань - з 27.04 по 20.05, оприлюднення результатів - 22 травня).

Інтернет-олімпіада «На Урок» проходить у традиційному онлайн-режимі, а значить, діти можуть виконати завдання у зручний час. Кожен зможе перевірити свої знання, адже олімпіада ґрунтується на шкільній програмі та розрахована на учнів із різним рівнем підготовки. Реєстрація відкрита протягом усього періоду проведення олімпіади. Участь безкоштовна.

Зареєструватися для участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» можна на сайті Освітнього проекту «На Урок» за посиланням https://naurok.com.ua/olimpiada. Пропонуємо ознайомитись із положенням про інтернет-олімпіаду.


  Шкільна всеукраїнська дистанційна

Олімпіада «Всеосвіта Весна – 2020» vseosvita.ua/olympiad

Подати заявку на участь в олімпіадах можуть як вчителі , так і батьки – всі, хто бажає перевірити знання дітей.

Команда спеціалістів проєкту «Всеосвіта» розробила надзвичайно зручну систему користування порталом,

завдяки якій Ви маєте змогу самостійно контролювати процес проходження учнями олімпіад та проводити

детальну роботу над помилками.


Всеукраїнський конкурс «#ТГШ206: Таємниця генія Шевченка»

Шукаєте способи для додаткової мотивації учнів до навчання? Додайте трохи цікавості та відчуття змагання! І

зробити це вам допоможуть цікаві інтернет-конкурси від «На Урок».naurok.com.ua/konkurs


 Конкурс «Основи кібербезпеки» є важливим для школярів, адже мало вміти працювати в Інтернеті. Потрібно працювати безпечно. Питання конкурсу змушують задумуватись, аналізувати та критично оцінювати інформацію. Отже, крім необхідних знань, будуть здобуті й корисні навички.vseosvita.ua/konkurs


  Всеукраїнська  інтернет-олімпіада  «На Урок»

Реєстрація з 26 грудня 2019 по 28 лютого naurok.com.ua/olimpiada

Онлайн олімпіада "Креативність і математика" для учнів та учениць 5 класу. Деталі за посиланням:www.storybook.com.ua/post/%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%96-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0


Фізика – це просто! Та чи кожен учень погодиться з цим твердженням? Так, на жаль, діти нерідко вважають, що фізика надто складна. Чому? Може, вони просто не знають, наскільки вона цікава?

Допомогти дітям зрозуміти фізику легко. Достатньо показати їм, що весь світ навколо нас – це чиста фізика! Ось, наприклад, світло, яке, як ми знаємо, насправді є електромагнітними хвилями видимого спектру – це теж суто фізичне явище. І при цьому світло – це те, без чого ми просто не можемо існувати.

Тож як показати учням, що фізика насправді захоплива та неймовірна? Демонструвати різноманітні досліди? Звісно, але не тільки! Що подобається дітям не менше, ніж досліди? Конкурси!

Освітній проект «На Урок» оголошує новий цікавий конкурс для учнів 1-11 класів «Light is Fun». Брати участь можуть усі: завдання конкурсу адаптовані для учнів, які вже успішно проходять курс фізики (7-11 класи), і для тих, хто поступово знайомиться лише з окремими фізичними явищами (1-6 класи). Конкурс створено до Міжнародного дня світла, що проводиться за сприяння ЮНЕСКО.

Реєстрація для участі розпочалася 21 квітня і триватиме до 25 травня. Доступ до завдань учасники отримають вже 3 травня. Виконувати завдання діти можуть до 25 травня у будь-який зручний час. Доступ до результатів та нагород буде відкрито одразу після виконання завдань. Деталі за посиланням:naurok.com.ua/konkurs/light


 «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля»: новий екологічний конкурс від «На Урок»

Уже ні для кого не є таємницею той факт, що екологічний стан нашої планети, на жаль, залишає бажати кращого. І головне завдання людства – зберегти Землю, не перетворивши її на пустелю.

Як це зробити? Для початку звернути увагу школярів на екологічні проблеми Батьківщини. Проводити тематичні виховні години, організовувати змагання, проводити екологічні заходи, ходити у походи тощо. А ще – брати участь у цікавих тематичних конкурсах, які дозволять розширити уявлення про світ та дізнатися більше про екологічні загрози.

Саме з цією метою освітній проект «На Урок» оголошує екологічний конкурс для учнів 1-11 класів «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля». Мета  конкурсу – звернути увагу школярів на екологічні проблеми країни. Завдання конкурсу розроблені без прив’язки до шкільної програми, тож брати участь може кожен! Учні перевірять свої знання про екологічну ситуацію в Україні та світі, дізнаються безліч цікавих фактів та зрозуміють, наскільки важливо берегти наш спільний дім – Землю.

Реєстрація для участі розпочалася 21 квітня і триватиме до 15 червня. Доступ до завдань уже відкритий. Виконувати завдання діти можуть до 15 травня у будь-який зручний час. Доступ до результатів та нагород буде відкрито одразу після виконання завдань. Деталі за посиланням:naurok.com.ua/konkurs/eco


 Проект «Всеосвіта» оголошує про старт

нового сезону учнівських олімпіад «Весна – 2019»!

vseosvita.ua/olympiad

Олімпіада проводиться з метою виявлення та розвитку творчих здібностей, підвищення інтересу та загальної зацікавленості школярів загальноосвітніх учбових закладів, в тому числі шляхом підняття особистої самооцінки і розвитку впевненості в своїх силах.

drive.google.com/file/d/1pk9F7jLK9H_0jMy2fg02rp2cP9yf_DdN/view

drive.google.com/file/d/1ehOh0_bCDXANc0kan3vemKsI5Ej5lezn/view

drive.google.com/file/d/1UnKW8y_KKqyK6JxcZQFCnAlygO8BMISu/view

Завдання олімпіади складаються зі спеціально розроблених інноваційних завдань, спрямованих, насамперед, на підвищення в учнів інтересу та мотивації до навчання і дозволяють чітко визначити рівень їхніх знань, а деякі вимагають активного прояву найкращих учнівських здібностей – креативності та кмітливості.